Şehirler Arası Nakliyat

Taşımacılık sektörünün en çok özen gösterilmesi gereken hizmetlerinden biri, Kars şehirler arası nakliyat hizmeti olmaktadır. Taşınma süreci taşınacak olan bireyler için oldukça zorlayıcı bir süreç olurken; şehirler arası, uzak mesafe taşınma daha riskli olabilmektedir. Eşyaların hasar alma olasılığı daha fazla olmaktadır.

Kars Nakliyat olarak uzak mesafe taşınma sürecinde de müşterilerimizin yanında olmaktayız. Eşyalarının herhangi bir hasar almadan yeni adreslerine teslim edilebilmesi için gerekli önlemleri almaktayız. Bu süreçte geniş araç filomuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız. 7/24 hizmet veren firmamız; süreç içerisinde her aşamada müşterilerimizin yanında olmaktadır ve her türlü soru ve sorunları için yardımcı olmaktadır.

Kars Şehir Dışı Nakliyat Hizmeti

Taşınma esnasında mesafe arttıkça nakliye sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalar da artış göstermektedir. Uzak mesafede Kars nakliyat hizmeti daha riskli olabilmektedir. Taşınacak olan bireylerin eşyalarının araç içerisinde çok daha uzun süre kalıyor olması, eşyaların yanlış paketlenmesi veya araca hatalı bir şekilde yerleştirilmesi, nakliye aracının hatalı sürüşü gibi sebeplerden dolayı eşyaların hasar alma riski artmaktadır. Bu sebeple şehirler arası nakliyat hizmeti alacak olanların doğru nakliye firmasını seçmeleri büyük önem taşımaktadır.

Uzun yıllardır hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye hizmeti veren firmamız; uzak mesafe taşımacılık hizmetlerinde de gerekli önlemleri almaktadır. Bu konuda deneyimli olan firmamız; eşyaların aktarılacağı mesafe fark etmeksizin, eşyaların hasar almadan yeni adreslerine aktarılabilmesini sağlamaktadır.

Deneyimli Kadro İle Kars Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Eşya taşımacılığında mesafeden bağımsız olarak eşyaların nakliyesini üstlenen kişilerin işinin ehli olmaları gerekmektedir. Firmamız; müşterilerimizin eşyalarının hasar almaması adına, deneyimli bireyleri çalışan kadrosuna dahil etmektedir. Kars Nakliyat olarak tecrübeli çalışanlarımız ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları ise şöyledir:

  • Deneyimli kadro ile Kars nakliyat hizmeti sunan firmamız; hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Kars merkezli olan firmamız, Türkiye’nin her köşesine eşya aktarımını gerçekleştirmektedir.
  • Dar merdivenleri bulunan ve yüksek katlı binalarda oturan müşterilerimizin eşyaları geniş pencerelerinden, balkonlarından ve teraslarından asansörlü araçlar ile çıkartılabilmektedir. Bu şekilde hem daha güvenli hem de daha hızlı bir nakliye süreci gerçekleşmiş olmaktadır.
  • Eşyalarını doğru teknikler ile paketleyemeyen veya paketlemek istemeyen müşterilerimiz için doğru ambalaj ve teknikler ile eşya paketleme hizmeti vermekteyiz.
  • Eski adreslerinden eşyalarının taşınması gereken ancak yeni adresleri eşya yerleşimi için uygun olmayan müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda muhafaza edebilmekteyiz.
  • Sadece ev taşımacılığı değil, aynı zamanda ofis taşımacılığı da yapabilmekteyiz.
  • Değerli eşyalarını nakliye firmamız ile taşıtacak olan müşterilerimizin içlerinin rahat etmesi adına sigortalı nakliyat hizmeti verebilmekteyiz. Bu sayede eşyalarının nakliye esnasında alabileceği olası bütün hasarları firmamız karşılamaktadır ve müşterilerimiz de maddi veya manevi açıdan mağdur olmamaktadırlar.